Fertility Coaching je nový prístup umožňujúci ženám a párom cítiť a uvedomiť si, že cestu plodnosti majú vo vlastných rukách. Mnohí klienti, ktorí sa podrobujú “fertility” liečeniu, často cítia bezmocnosť, beznádej, majú pocit, že všetko je mimo ich kontrolu.

Ľudia, ktorí  prežívajú problém s počatím  majú často krát ťažkosti hovoriť o tom a cítia sa s týmto problémom osamotení. Na základe mojej osobnej skúsenosti viem veľmi dobre pochopiť, čo prežívate.

Plodnosť ovplyvňuje veľa oblastí ak nie všetky oblasti života párov a naopak život môže mať tiež vplyv na plodnosť. Úlohou kouča je sprevádzať a podporiť klienta, aby cítil, že má svoj život pod kontrolou a aby ostával pozitívne naladený počas tohto obdobia. Mnohé výskumy dokazujú, že stres, úzkosť, strach majú negatívny dopad na náš reprodukčný systém.

Fertility coaching Vám pomôže redukovať stres, úzkosť, identifikovať a nastaviť pozitívny životný štýl.

Hľadáte odpovede na otázky čo je pre vás dôležité alebo čo vás brzdí? Hľadáte odvahu a podporu? Tak sa poďme porozprávať. Pre tých, ktorí túžia po dieťati som tu.

Kontakt

Máte záujem o viac info?

Neváhajte a kontaktujte ma. Rada zodpoviem na Vaše otázky
Kontakt

Rozumiem nádeji a snom každej ženy mať svoju rodinu. Verím, že ženské telo reaguje na spôsob myslenia, cítenia a konania ženy a preto každá žena má vo svojich rukách kľúč k plodnosti. Pomáham identifikovať a pracovať so strachom, limitovaným myslením a presvedčeniami, ktoré súvisia s problémom počať dieťa. Pomáham ženám vybudovať si seba- dôveru a seba -lásku.

Môj vnútorný záväzok je vzdelávať, podporovať, inšpirovať ženy na ich ceste za svojím bábätkom. Osobne verím v zázraky a ľudský život považujem za jeden zo zázrakov..

Pripravujeme E-book pod názvom “SPRIEVODCA PLODNOSŤOU”, sledujte nás.